Betarix Ramosaj dedikim për të vëllain: Vdes për ty - VIP - Kosova Sot
Betarix Ramosaj dedikim për të vëllain: Vdes për ty

Betarix Ramosaj dedikim për të vëllain: Vdes për ty

Një nga këngëtarët më simpatik dhe më të dashur për publikun, sidomos atë femëror, Alban Ramosaj sot feston ditëlindjen e 22-të. Një mori urimesh kanë shkuar për të, por besojmë bini në një mendje me ne kur themi që më i veçanti është ai i së motrës, Beatrix. “Gëzuar ditëlindjen jeta ime. Të uroj shumë lumturi, sukses dhe dashuri në jetë. Të bekoftë Zoti. U bëfsh edhe 100 vjeç o bukuri botës, të dua shumë. Vdes për ty”, ka shkruar ajo në videon e postuar në ‘Instagram’.

Image

 

(Kosova Sot)

13 orë e 47 minuta më parë
16/12/18