Fotografohen bashkë David Beckham dhe Bella Hadid, si do reagojë Victoria? (Foto) - VIP - Kosova Sot
Fotografohen bashkë David Beckham dhe Bella Hadid, si do reagojë Victoria? (Foto)

Fotografohen bashkë David Beckham dhe Bella Hadid, si do reagojë Victoria? (Foto)

Bella Hadid iu është bashkuar këtë të martë David Beckham dhe Gary Neville, gjatë ndeshjes Paris Sain-Germain dhe Real Madridit në kryeqytetin francez.

Madje supermodelja dhe ylli i futbollit janë fotografuar së bashku në stadium, dhe duket qartë se vëmendja e tyre nuk ishte aspak te loja por te njëri-tjetri.

Sipas mediave të huaja, David e kishte të pamundur të fshihte kënaqësinë që pranë tij ndodhej një vajzë e bukur si Bella Hadid.

Por si do të reagojë bashkëshortja e tij, Victoria lidhur me këto foto të publikuara?

Pasi siç dihet ikona e modës është mjaft xheloze për David, dhe këtë e ka shprehur në mjaft raste.

Image
Image
Image
Image
Image

 

(Kosova Sot)

18 orë e 57 minuta më parë
12/12/18