E kush mund t’ia kalojë me stil Jonida Maliqit (Foto) - VIP - Kosova Sot
E kush mund t’ia kalojë me stil Jonida Maliqit (Foto)

E kush mund t’ia kalojë me stil Jonida Maliqit (Foto)

Jonida Maliqi lirisht mund të konsiderohet si ikona e modës në shqiptari.

Çdo herë me trendet me të reja, stilet e fundit dhe kombinimet interesante na bënë të mendojnë që është ikonë e modes transmeton Kosova Sot.

Së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram”, Jonida duket mjaftë mirë.

 

Photo: @edvinameta ????

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on

(Kosova Sot)

2 orë e 26 minuta më parë
10/12/18