Seksi Mam si peshk(Foto) - VIP - Kosova Sot
Seksi Mam si peshk(Foto)

Seksi Mam si peshk(Foto)

Këngëtarja e mirënjohur Big Mama ka ndryshuar plotësisht dhe atë në kuptimin e mirë të fjalës. Ne e kemi njohur Big Mamën si një vajzë pa komlekse dhe mbi të gjitha falë talentit të saj ka mundur të hy në zemër shumë personave, transmeton Kosova Sot Online.

Ajo para disa kohës ka bërë ndërhyrje kirurgjikale për largimin e peshës së tepër dhe tani po thuajse nuk e njohim fare. Mirëpo ajo se qfarë nuk ka ndryshuar nga Big Mana është humori, çiltërsia dhe karakteri i saj I forte që për shumë kënd tani është edhe frymëzim.

Në foton e fundit të postuar ne instagram, ajo kishte veshur një fustan të zi ku ne sy binin format e saj shume sexy.

 

(Kosova Sot)

11 orë e 1 minuta më parë
11/12/18