Robert Berisha dhuratë për Norën dhe Renen (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Robert Berisha dhuratë për Norën dhe Renen (FOTO)

Robert Berisha dhuratë për Norën dhe Renen (FOTO)

Një gjë të tillë e ka bërë edhe Robert Berisha, i cili nëpërmjet një postimi në “Instagram”, ka bërë një dedikim të veçantë për bashkëshorten e tij Nora Istrefin dhe vajzën, Rene.

Roberti ka publikuar një foto të tij ku të veshur ka një bluzë, në të cilën është stampuar një foto e familjes së tij, ku duken shumë të lumtur.

“Familja nuk është vetëm diçka e rëndësishme, familja është gjithçka”, shkruan Roberti në postimin e tij.

Image

 

(Kosova Sot)

7 orë e 57 minuta më parë
11/12/18