Eminja shkëlqen, në Beverly Hills (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Eminja shkëlqen, në Beverly Hills (FOTO)

Eminja shkëlqen, në Beverly Hills (FOTO)

Modelja shqipëtare me famë ndërkombëtare, Emina Çunmulaj, javëve të fundit është tejet aktive në rrjetet sociale, shkruan "Kosova Sot Online".Edhe pse në pritje të ëmbël, atë nuk e ndalon të jetë pjesë e eventeve të ndryshme që organizohen në USA, i tillë është dhe eventi në Beverly Hills, kua ajo shkëlqente e veshur me ngjyrë të bardhë.

 

 

(Kosova Sot)

30 minuta më parë
12/12/18