Një talent i lindur, Ledina Çelo përgatit vajzën për rrugën drejt suksesit (Foto) - VIP - Kosova Sot

Një talent i lindur, Ledina Çelo përgatit vajzën për rrugën drejt suksesit (Foto)

Këngëtarja Ledina Çelo tanimë është nënë e dy fëmijëve të mrekullueshëm. Pavarësisht kësaj këngëtarja vazhdon ende të jetë në formë të shkëlqyer fizike. Ledina gjithmonë kujdeset që të ndajë me ndjekësit e saj në ‘Instagram’ momente më pikante të jetës së saj familjare. Së fundmi bukuroshja ka postuar disa fotografi të vajzës së saj e cila shfaqet duke mësuar balet dhe duket si një profesioniste e vërtetë. Mami Ledina është duke u kujdesur që vogëlushja të ndjekë hapa të sigurt drejt suksesit.

Image
Image
Image
Image

 

(Kosova Sot)

5 orë e 36 minuta më parë
13/12/18