Përvëluese - VIP - Kosova Sot
Përvëluese

Përvëluese

Kate Upton tregon linjat e saj bombastike

Ajo është një modele e njohur ndërkombëtarisht dhe shumë e famshme. Dhe kështu, Kate Upton ka shfaqur bukurinë e saj në setin e fundit fotografik, duke u veshur me të brendshmet nga koleksioni pranveror 2018, i brendit italian "Yamanay". Bukuroshja 25 vjeçe ishte fotografuar nga fotografi nga Pula Giampaolo Sgura, ku përfshihej një set me ngjyrë vjollcë, ngjyrë të gjelbër dhe lule krem. Derisa kishte ekspozuar dekoltenë e saj të bujshme, flokun e saj të verdhë e kishte vendosur nga anash derisa me shikimin e saj po joshte kamerën.  

(Kosova Sot)

1 orë e 13 minuta më parë
22/01/19