Leonora Jakupi, përrallore në Epopenë e UÇK-së (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Leonora Jakupi, përrallore në Epopenë e UÇK-së (FOTO)

Leonora Jakupi, përrallore në Epopenë e UÇK-së (FOTO)

E veshur me fustan ngjyrë të kuqe, sonte në koncertin e organizuar për nder të 20 vjetorit të Epopesë së UÇK-së, këngëtarja Leonora Jakupi, ka shkëlqyer si asnjëherë më parë, shkruan "Kosova Sot Online".Ajo për ndjekësit e saj në Instagram, ka postuar ca foto nga ky organizim, me mbishkrimin:20 vite krenari dhe emocion.Përjetësisht faleminderit Adem Jashari dhe UÇK.

 

 

 

20 vite krenari dhe emocion! Perjetesisht faleminderit #AdemJashari #UCK

A post shared by Leonora Jakupi (@leonorajakupi) on

 

(Kosova Sot)

22 orë e 43 minuta më parë
10/12/18