Zaimina feston 8-Marsin e parë si nënë, zbulon fytyrën e vogëlushes - VIP - Kosova Sot
Zaimina feston 8-Marsin e parë si nënë, zbulon fytyrën e vogëlushes

Zaimina feston 8-Marsin e parë si nënë, zbulon fytyrën e vogëlushes

Këngëtaren Zaimina Vasjari, ky 8- mars e ka gjetur me një status të ri, si mami i Khloe’s.

Ajo ka zgjedhur një mënyrë mjaft të veçantë për të uruar të gjitha gratë dhe nënat në këtë ditë të shënuar. Zaimina ka publikuar në rrjetet sociale një foto të vajzës së saj Khloe në ditën e parë kur ajo erdhi në jetë.

“Shikoje botën dhe buzëqesh sepse pa ty jeta do kishte qenë e pamundur”, ka shkruar këngëtarja karahas fotos së vogëlushes në ditën e saj të parë pasi erdhi në jetë.

Me ardhjen në  jetë të vogëlushes, bukuroshja është shkëputur përkohësisht nga angazhimet muzikore dhe ato të biznesit.

Image

 

(Kosova Sot)

3 orë e 4 minuta më parë
13/12/18