Samanta Karavella, tejet joshëse (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Samanta Karavella, tejet joshëse (FOTO)

Samanta Karavella, tejet joshëse (FOTO)

Këngëtarja shqipëtare Samanta Karavella, e njohur për shumë bashkëpunime me artistë të rrymave të ndryshme, për festën e 8 marsit, në profilin e saj në Instagram, ka postuar një fotografi tejet joshëse, shkruan "Kosova Sot Online".E veshur në kostum të zi, ajo në supe mban pelerinën e kuqe, duke na sjell një Samantë shumë seksi dhe kreative.

 

 

 

????

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on

(Kosova Sot)

22 orë e 42 minuta më parë
17/12/18