Butrinti, dedikim për Nënën (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Butrinti, dedikim për Nënën (FOTO)

Butrinti, dedikim për Nënën (FOTO)

Në mesin e shumë urimeve, që artistët kanë bërë për më të shtrenjëtat e tyre, është dhe urimi i këngëtarit Butrint Imeri për të ëmën, shkruan "Kosova Sot Online".Ai në profilin e tij në Instagram, ka postuar një fotografi me të ëmën, duke ia dhuruar një buqetë me lule dhe mbishkrimin: Gëzuar 8 marsin.

 

 

Gezuar 8 Marsin

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

(Kosova Sot)

8 orë e 42 minuta më parë
14/12/18