Drejt verës po shkojmë (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Drejt verës po shkojmë (FOTO)

Drejt verës po shkojmë (FOTO)

Sara Sampaio shkëlqen për fushatën e fundit si engjëllushe S i një modele e mahnitshme e brendit "Victoria's Secret Angel", nuk është për t'u habitur kur e shohim veshur vetëm në të brendshme. Dhe, kështu, Sara Sampaio ka shfaqur vetëbesimin e saj që ka për trupin e saj veshur vetëm një palë të brendshme gjysmë të tejdukshme, duke shkëlqyer për fushatën e fundit të brendit gjigant. Bukuroshja portugeze, 26 vjeçe, u duk joshëse derisa kishte ofruar një pozë pa sytjena që të linte pa frymë derisa modestinë e saj e kishte mbuluar me dy duart e saj. Ylli nga ballina e "Vogue" kishte shfaqur përmes duarve pak nga dekolteja e saj derisa me linjat e saj po e joshte kamerën.

Image

 

(Kosova Sot)

22 orë e 35 minuta më parë
18/12/18