Modeste - VIP - Kosova Sot
Modeste

Modeste

Gigi Hadid, me një palë xhinse në dy raste

Stili i Gigi Hadid kur nuk është në krye të detyrës është liruar. Derisa ishte jashtë në qytetin e Nju Jorkut, modelja ishte fotografuar teksa kishte veshur një gardërobë që secila duhet ta ketë: një palë xhinse të zeza. Për këtë dukje, ajo kishte një palë xhinse të ngushta derisa gjithç- ka kishte kombinuar me një qafore, e kishte veshur dhe një xhaketë bombastike me ngjyrat bardhezi. Xhinset e njëjta i kishte veshur përsëri. Kësaj radhe, i kishte kombinuar me një xhemper me kapuç, një xhaketë prej lëkure dhe një palë atlete. Duket qartë se i pëlqen ajo këto xhinse. 

(Kosova Sot)

23 minuta më parë
22/01/19