Ja si duket Fjolla Morina pa pikë make-up në fytyrë (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Ja si duket Fjolla Morina pa pikë make-up në fytyrë (FOTO)

Ja si duket Fjolla Morina pa pikë make-up në fytyrë (FOTO)

Ajo shpeshherë është krahasuar me yllin televiziv Kim Kardashian, për ngjashmërinë që ka me të. Bëhet fjalë për këngëtaren Fjolla Morina, e cila në çdo dalje publike, emisione, evente apo foto që poston në rrjetet sociale, shfaqet gjithnjë e kuruar.

Kështu që me siguri jeni kuriozë si duket ajo pa make-up. Këtë këngëtarja e ka zbuluar sot me anë të disa videove të postuara në “Instastorie”.

Fjolla shfaqet duke bërë një trajtim fytyre dhe pa pikë make-up, por edhe pa të këngëtarja ka habitur me pamjen pasi duket po njësoj simpatike.

Image
Image
Image

 

(Kosova Sot)

16 orë e 45 minuta më parë
12/12/18