Dashuria e Teutës dhe Adonisit, ndjenjë që reflekton (Foto) - VIP - Kosova Sot
Dashuria e Teutës dhe Adonisit, ndjenjë që reflekton (Foto)

Dashuria e Teutës dhe Adonisit, ndjenjë që reflekton (Foto)

Teuta Krasniqi, padyshim është ndër aktoret më të njohura shqiptare, dhe më të komentuara qoftë për jetën profesionale, njëkohësisht dhe atë pesonale, shkruan "Kosova Sot Online".

Së fundmi, aktorja, që për hirë të së vërtetës, është goxha aktive në rrjetet sociale, dhe duke u nisur nga ky fakt, ajo në profilin e saj në Instagram, ka postuar një fotografi me bashkëshortin e saj Adonis Morina, ku që të dy reflektojnë pozitivitet dhe dashuri pa rezervë për njëri-tjetrin.

Kësaj fotografie të bukur, Teuta, ja ka bashkangjitur mbishkrimin:"Dashuria nuk është për sa ditë, muaj apo vite keni qenë së bashku, dashuria ka të bëjë me atë se sa shumë e doni njëri-tjetrin çdo ditë".

 

 

(Kosova Sot)

1 orë e 57 minuta më parë
22/01/19