Adelina Ismaili, një divë e vërtetë (Foto) - VIP - Kosova Sot
Adelina Ismaili, një divë e vërtetë (Foto)

Adelina Ismaili, një divë e vërtetë (Foto)

Këngëtarja e cila ka lënë gjurmë në skenën e muzikës shqiptare, padyshim mbetet Adelina Ismaili, shkruan "Kosova Sot Online".

Ajo bëri revulucion gjatë viteve 90' por edhe në fillimin e shekullit XXI.Për të nuk ka egzistuar e pamundëshmja, ajo ka lindur për të qenë artiste, dhe pavarësisht që sot nuk është aktive, siç ishte dikur, ajo vazhdon të mbetet e paharruar nga fansat besnikë të saj, gjithandej trojeve shqipfolëse, e në disa foto të postuara në rrjetet sociale, Adelina Ismaili edhe njëherë dëshmon se është një Divë e vërtetë e muzikës shqiptare, burim që nuk shterron, fotografitë ua vërtetojnë që ajo është më në formë se asnjëherë, dhe po të tillë fansat e presin rikthimin e saj në skenë.

 

'Image
'Image
'Image

 

 

(Kosova Sot)

23 orë e 59 minuta më parë
22/01/19