- VIP - Kosova Sot
SENDET E VETA I REKLAMON VETË

SENDET E VETA I REKLAMON VETË

 Emily Ratajkowski sjell dy foto përvëluese Ajo nuk ka nevojë që të punësojë ndonjë modele për t'ia reklamuar linjën e saj të kostumeve. Dhe, kështu, Emily Ratajkowski kishte kursyer disa dollarë të martën derisa kishte treguar edhe disa foto, e veshur në kostume të larjes.

Në njërën nga fotot, modelja 27 vjeçe ishte gjunjëzuar pranë një karrige, e veshur me një palë kostume dypjesëshe me sytjenën e rrudhosur. Në foton e dytë në romanin bardhezi, ajo kishte veshur një sytjenë edhe më të hapur, derisa ishte shtrirë në një sofa. Mbishkrimin ajo e kishte përcjellë me 'Neptune', emri i kostumeve të larjes. Po ashtu, linja e saj, "inamorata", kishte sukses të madh. Më së fundmi linjën e saj të kostumeve e ka reklamuar vetë derisa ishte në Greqi për pushime.

(Kosova Sot)

3 orë e 22 minuta më parë
18/02/19