Era Rusi&Ylli Baka, publikojnë 'Dasma ime' (Foto/Video) - VIP - Kosova Sot
Era Rusi&Ylli Baka, publikojnë

Era Rusi&Ylli Baka, publikojnë 'Dasma ime' (Foto/Video)

Këngëtarja e njohur shqiptare Era Rusi, sapo ka lansuar këngën e saj më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Përmes një fotografie të publikuar në profilin e saj në Instagram, Era, kishte  paralajmëruar këngën e saj më të re "Dasma ime", e cila vije në bashkëpunim me këngëtarin Ylli Baka.

Derisa pikërisht tani ajo veç e ka publikuar, dhe premierë mund t'a ndiqni në vjim"

 

 

Out in - 1 ???????????????????? #dasmaime @yllibakaaa

A post shared by Era Rusi (@era_rusi) on

 

 

(Kosova Sot)

12 orë e 5 minuta më parë
13/12/18