Flaka Krelani, publikon 'Ndrysho' (Video) - VIP - Kosova Sot
Flaka Krelani, publikon

Flaka Krelani, publikon 'Ndrysho' (Video)

Këngëtarja e njohur nga Gjakova, këtë vit ka qenë më e angazhuar se kurrë më parë, qoftë me mbrëmje muzikore, ku ka qenë e ftuar për të përformuar, por edhe me projekte muzikore, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E kur jemi te projektet e reja, Flaka Krelani sapo ka publikuar këngën më të re me titull "Ndrysho", e cila interpretohet shkëlqyer nga këngëtarja, derisa dhe skenat e videoklipit janë të veçanta.

Premierë:

 

 

(Kosova Sot)

14 orë e 52 minuta më parë
20/01/19