Meda&Vjollca Haxhiu, godasin në shenjë me 'Motër e vëlla' (Video) - VIP - Kosova Sot
Meda&Vjollca Haxhiu, godasin në shenjë me

Meda&Vjollca Haxhiu, godasin në shenjë me 'Motër e vëlla' (Video)

Dy këngëtarët, ndër më aktivët gjatë kësaj sezone, qoftë me projekte muzikore por dhe me ahengje familjare, padyshim se kanë qenë  Meda dhe Vjollca Haxhiu, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E ata nuk janë ndalur me kaq, pasi pikërisht tani, kanë publikuar këngën e tyre më të re "Motër dhe vëlla", duke goditur në shenjë me temën e zgjedhur, dhe përputhjen vokale fantastike.

 

 

 

(Kosova Sot)

1 orë e 55 minuta më parë
20/02/19