Vesa Luma&Geri Xhari festojnë përvjetorin e dashurisë, ja sa të lumtur duken (Foto) - VIP - Kosova Sot
Vesa Luma&Geri Xhari festojnë përvjetorin e dashurisë, ja sa të lumtur duken (Foto)

Vesa Luma&Geri Xhari festojnë përvjetorin e dashurisë, ja sa të lumtur duken (Foto)

Dashuria, ndjenja më e bukur e universit, e kur dy zemra duhen vërtetë ajo kthehet në një muzë frymëzimi edhe për çiftet e reja, shkruan gazeta 'Kosova Sot Online'.

E pikërisht sot një prej çifteve më të dashura të shou bizit, Vesa Luma dhe Geri Xhari, kanë përvjetorin e dashurisë së tyre.

Ishte Geri ai, që përmes një fotografie të postuar në profilin e tij në Facebook, ku ata shihen më të lumtur se kurrë, kishte shkruar:"Edhe 24 jetë ti kisha, prapë me ty do jem. Te dua mbretëresha ime! Gëzuar pervjetorin! Vesa Luma".

Ndërsa dhe ne i urojmë t'i gëzojnë edhe shumë përvjetorë, së bashku me djalin e tyre që për ta është drita e diellit.

 

 

 

(Kosova Sot)

13 orë e 37 minuta më parë
20/01/19