Pak javë pas lindjes, Adelina Tahiri na tregon format trupore (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Pak javë  pas lindjes, Adelina Tahiri na tregon format trupore (FOTO)

Pak javë pas lindjes, Adelina Tahiri na tregon format trupore (FOTO)

Pak javë  më parë këngëtarja e njohur Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë, ku solli në jetë djalin që e pagëzoi me emrin Jon.

Adelina dhe bashkëshorti i saj maqedonas, Serjoza Markon, janë treguar gjithnjë të kujdesshëm duke mos publikuar asnjë foto ku duket fytyra e vogëlushit të tyre.

Ndërkohë Adelina ka postuar sot një foto në “Instastory”, ku na tregon se si duket trupi i saj vetëm pak javë pas lindjes.

Në foto, këngëtarja shfaqet në tek shoku I saj Armend Ademi duke u rregulluar,që na jep mundësinë të shohim trupin e saj dhe në sy bie barku i sheshtë.

Image

 

(Kosova Sot)

22 orë e 51 minuta më parë
22/02/19