Kush 'nuk po e don' Bebe Rexhen ?! (Foto) - VIP - Kosova Sot
Kush

Kush 'nuk po e don' Bebe Rexhen ?! (Foto)

Këgëtarja shqiptare me famë botërore  si çdoherë vjen me stilin e saj unik dhe me bukurinë e saj

Ajo së fundmi ka postuar një fotografi me një pozë të çuditshme, e ku shkruhej 'Ai nuk më do mua por është në rregull' shkruan Kosova Sot

Por ajo që bie në sy janë linjat e këngëtares dhe stili i saj unik, e kush mund të mos e doj Beben!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

He don’t love me and that’s okay. Cause I love myself anyway. ????

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

(Kosova Sot)

18 orë e 38 minuta më parë
22/02/19