Big Mama shkëlqen në Dubai (Foto) - VIP - Kosova Sot
Big Mama shkëlqen në Dubai (Foto)

Big Mama shkëlqen në Dubai (Foto)

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur, Big Mama, këto ditë ndodhet në Dubai të Emirateve të Bashkuara Arabe, shkruan Kosova Sot.

Në postimin e fundit  ajo  shfaqet mjaftë  seksi,duke treguar  belin e formësuar.

 

(Kosova Sot)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?? @fibulakosova @norikuka @lafemme_official

A post shared by Big Mama™ (@bigitos) on

22 orë e 58 minuta më parë
13/12/18