Lora e Adnani (Sofija), pozojnë në prag të Vitit të Ri (Foto) - VIP - Kosova Sot
Lora e Adnani (Sofija), pozojnë në prag të Vitit të Ri (Foto)

Lora e Adnani (Sofija), pozojnë në prag të Vitit të Ri (Foto)

Këngëtarja e njohur nga Mitrovica Lora Braha dhe aktori i humorit Adnan Blaku, i njohur me personazhin e Sofisë, këto ditë janë të angazhuar me shumë xhirime për Vitin e Ri, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Me këtë rast, ata kanë pozuar së bashku, ku që të dy rrezatojnë pozitivitet në prag të festave të fundvitit.

 

Image
Image
Image

 

 

(Kosova Sot)

14 orë e 39 minuta më parë
18/02/19