Ledina Çelo shfaqet mjaft sensuale, e zhveshur në mes të borës (FOTO)

  • 11 janar 2019 - 11:52
Ledina Çelo shfaqet mjaft sensuale, e zhveshur në mes të borës (FOTO)

Ajo është një nga këngëtaret më të njohura të skenës shqiptare. Është fjala për Ledina Çelon, e cila prej disa vitesh është larguar nga Shqipëria për të jetuar me familjen e saj në Gjermani.

Por Ledina qëndron pranë fansave të saj, pasi është mjaft aktive në rrjetet sociale, aty ku poston foto e video të ndryshme nga jeta e sa e përditshme.

Ditën e sotme ajo e ka nisur duke postuar disa foto mjaft sensuale në profilin e saj në “Instagram”. Ledina shfaqet teksa pozon në mes të borës e veshur vetëm me një robdëshamber.


Këngëtarja e njohur dhe familja e saj ndodhen në Austri për të shijuar disa ditë pushimi në mes të borës. Ledina vazhdon të mbetet një nga femrat më tërheqëse e të komentuara të showbiz-it shqiptar.

(Kosova Sot)