Enca “çmend” fansat, u tregon të pasmet e poston foto me të brendshme transparente (Foto +18)

  • 11 janar 2019 - 11:54
Enca “çmend” fansat, u tregon të pasmet e poston foto me të brendshme transparente (Foto +18)


Enca Haxhia është një ndër këngëtaret që komentohet gjithnjë për paraqitjet e zjarrta që bën në rrjetet sociale.

E kështu është shfaqur edhe në postimet e saj të fundit. Në një foto ajo ka filmuar veten nga pas dhe shkruan: “Perspektiva e atyre që të urrejnë. Gjithmonë prapa meje gjithmonë”.

Image

 

Ndërkohë në një tjetër foto të publikuar në “Instagram”, ajo tregon format e saj bombastike me të brendshme transparente.

Image

 

  

(Kosova Sot)