Dafina Zeqiri me stil krejt ndryshe, shikoni si duket ajo (Foto)

  • 11 janar 2019 - 16:08
Dafina Zeqiri me stil krejt ndryshe, shikoni si duket ajo (Foto)

Dafina Zeqiri ofron çdo herë imazhe ndryshe dhe që për pak kohë marrin bujën e bëhen trendi.

Ajo nuk e ka problem eksperimentimin andaj duhet vlerësuar për guximin.

Sot ajo në instagram publikoi një foto që dëshmon këtë që po themi.

Shikoni më poshtë si duket ajo:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

You's a ......

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on

(Kosova Sot)