Përsëri e veçantë

  • 12 janar 2019 - 08:18
Përsëri e veçantë

Rita Ora shkëlqen në fustanin me ngjyrë të zezë, pa sytjena

Rita Ora edhe njëherë ka ngritur temperaturat ditën e premte, kur kjo bukuroshe kosovare kishte shpërndarë dy fotografi të saj në llogarinë në "Instagram", ku vërtet dukej shumë e veçantë. Ylli i muzikës pop, 28 vjeçe, kishte dalë pa sytjena në një veshje ekstreme me ngjyrë të zezë, aplikuar edhe disa qafore të arta derisa duart i kishte ngjitur për trupin e vet. Ajo kishte shkruar:

'Nuk më pritet kjo fundjavë, pasi kam punuar shumë këtë javë me të gjithë për gjërat e mahnitshme që po vijnë për të gjithë për qëllimet e mia! Nuk më pritet që të shihni gjithçka!!! Po më 2019'!!!!! Rita e ka pranuar se kishte një kohë të ndërlikuar kur dikush kishte menduar se kishin një marrëdhënie dhe se po mendonin të jetonin bashkë.

(Kosova Sot)