Ja pranë kujt zgjohet Mozzik tani! (Foto)

  • 11 shkurt 2019 - 10:22
Ja pranë kujt zgjohet Mozzik tani! (Foto)

Mozzik është reperi ynë i cili ka fituar simpati të madhe nga publiku mbarë shqiptarë, shkruan Kosova Sot.

Ai përveç jetës publike rëndësi të veçantë i kushton jetës private, ku Mozzik është martuar me Loredanën poashtu këngëtare.

Çifti është shumë i përfoluar dhe ata tashmë janë prindër të një vajzë e cila quhet Hana.

Hana sot është zgjuar e buzëqeshur pranë babit, ashtu siç shihet në foton e publikuar pak më parë nga Mozzik.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mirëmëngjesi ????????????‍?? @hanaaliu ??

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

(Kosova Sot)