Shikoni mbi kë po pushon Beatrix-i (Foto)

  • 11 shkurt 2019 - 12:45
Shikoni mbi kë po pushon Beatrix-i (Foto)

Është e re, e bukur, e talentuar dhe më se e gatshme për të përballuar me sukses skenën muzikore, shkruan Kosova Sot.

Beatrix Ramosaj sot ka sjellur një imazh ndryshe në profilin e saj instagram, ajo siç duket ka zgjedhur të pushoj e cila shihet të ketë kalëruar diku.

Beartix duket e qetë dhe e veshur me shumë stil.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Some of my best friends never say a word to me. They listen when no one else can understand.. ????

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj) on

(Kosova Sot)