Kur sharmi i Roneles, ua heq trurin me një shikim (Foto)

  • 11 shkurt 2019 - 15:03
Kur sharmi i Roneles, ua heq trurin me një shikim (Foto)

Defenetivisht në çdo paraqitje skenike, ajo shkëlqen, andaj jo më kot pëlqehet shumë nga publiku, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Fjala është për këngëtaren e njohur Ronela Hajati, sharmi i të cilës ua heqë trurin me një shikim.

Mjafton ta vështroni këtë fotografi dhe të bindeni në fjalët e lartpërmendura.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Caption this... ????

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

(Kosova Sot)