Big Mama si princeshë, majë kullës së Lucernit (Foto)

  • 11 shkurt 2019 - 15:13
Big Mama si princeshë, majë kullës së Lucernit (Foto)

Moderatorja dhe këngëtarja e famshme Besjana Kasemi, e njohur me emrin artistik "Big Mama" jo, por "Seksi Mama", shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Kur është fjala për t'i shijuar vendet e bukura evropiane, vështirë kush se i del para.

Në një fotografi, të publikuar në profilin e saj në Instagram, Bigu ka pozuar majë kullës së Lucernit, ku shfaqet si princeshë, e cila po e shijon bukurinë e qytetit mikpritës.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Schönes Luzern ???????????? @fibulakosova

A post shared by BigMama (@bigitos) on

(Kosova Sot)