Sinan Vllasaliu dhe Irini Qirjako në duet? (Foto)

  • 11 shkurt 2019 - 16:40
Sinan Vllasaliu dhe Irini Qirjako në duet? (Foto)

Ata kanë vite në skenë, dhe kanë një opus të pasur këngësh, shkruan gazeta  "Kosova Sot Online".

Fjala është për këngëtarin e mirënjohur shqiptar Sinan Vllasaliu dhe këngëtaren e njohur Irini Qirjako, të cilët gjatë një koncerti ku kanë qenë të ftuar për të përformuar, kanë pozuar së bashku.

A do të thotë kjo se dyshen mund ta shohim edhe në një duet së bashku?

"Irini Qirjako, nder dhe kënaqësi që e njoh", ka shkruar Sinani në profilin e tij në Instagram.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Irini Qirjako, Nder dhe kënaqësi që e njoh! E pa vdekshme.

A post shared by Sinan Vllasaliu (@sinanvllasaliu) on

 

(Kosova Sot)