Tatuazh në të pasme, e dashura e sulmuesit të Interit shfrenon fantazinë (Video)

  • 11 shkurt 2019 - 17:14
Tatuazh në të pasme, e dashura e sulmuesit të Interit shfrenon fantazinë (Video)

E dashura e sulmuesit Lautaro Martinez, po fiton vëmendje dita ditës me videot e postuara në “Instastory”. Ditën e sotme bukuroshja argjentinase nuk ka nguruar të ndajë disa sekuenca me fansat e saj nga një studio artistike, teksa ishte duke bërë një tatuazh në të pasmet e saj bombastike.

Agustina shfaqej tepër provokuese në videon e publikuar, teksa artisti ishte duke i punuar tatuazhin.

E dashura e sulmuesit të Interit, shquhet për videot dhe fotot e nxehta të postuara vazhdimisht në “Instagram”, teksa rivalizon në mënyrë dinjitoze, me Vanda Narën e Mauro Ikardit.

(Kosova Sot)