Aferdita Demaku sot ka festë, ka vendos me kallë atmosferën (Foto)

  • 14 mars 2019 - 15:41
Aferdita Demaku sot ka festë, ka vendos me kallë atmosferën (Foto)

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Afërdita Demaku, sot më shumë se asnjëherë ka arsye për të festuar, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pikërisht sot, ajo feston ditëlindjen, dhe ka vendos ta festojë këtë ditë, përkrah bashkëshortit dhe dy fëmijëve të saj.
Me këtë rast, urime edhe nga, shëndet dhe mbarësi.

Lexo edhe këtë: Vitet kalojnë, Shqipen edhe më shumë e zbukurojnë (Foto)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Me më te dashurit e mi! ??????????

A post shared by Aferdita Demaku (@aferditademakuofficial) on

 

 

(Kosova Sot)