Ana Kabashi, së shpejti me 'Kqyre ti' (Foto)

  • 14 mars 2019 - 17:54
Ana Kabashi, së shpejti me 'Kqyre ti' (Foto)

Këngëtarja e njohur Ana Kabashi, duket se këtë vit ka vendosur të punojë pa rreshtur, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Ende pa kaluar shumë kohë, që nga publikimi i këngës "Na thej", këngëtarja ka paralajmëruar projektin e radhës "Kqyre ti", të cilës po ja realizon edhe videoklipin.

Deri atherë, ju mund ti shijoni këngët dhe fotografitë e Anës të postuara në rrjetet sociale.

Lexo edhe këtë: Dhurata Dora një bjonde, e parezistueshme (Foto)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“Kqyre Ti” @nushi.official #22March @itsdardsmart @donikaaloci @nagipi_hair

A post shared by ANA KABASHI (@annakabashi) on

(Kosova Sot)