Mbajeni frymën: Elvana vjen nuse në këngën e re 'Pa dashuri' (Video)

  • 14 mars 2019 - 18:49
Mbajeni frymën: Elvana vjen nuse në këngën e re 'Pa dashuri' (Video)

Këngëtarja e hitit "Tavolina e mërzisë", ka mbushur bateritë dhe është e gatshme ta lansojë këngën e saj më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Pa dashuri", mban titullin projekti më i ri i këngëtares, që do t'na sjellë Elvanen nuse në një nga skenat e videoklipit.

Lexo edhe këtë: Ana Kabashi, së shpejti me 'Kqyre ti' (Foto)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“Pa dashuri” @2gisht_mjalte @lyricalson

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

 

(Kosova Sot)