Vesa Luma dhe Denik Prizreni, së shpejti me 'S'paska qenë e shkrume' (Video) - VIP - Kosova Sot 
Vesa Luma dhe Denik Prizreni, së shpejti me

Vesa Luma dhe Denik Prizreni, së shpejti me 'S'paska qenë e shkrume' (Video)

Dy këngëtarët e njohur shqiptar Vesa Luma dhe Denik Prizreni, shumë shpejt pritet ta lansojnë këngën e tyre më të re në duet, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"S'paska qenë e shkrume", mban titullin kënga më e re e dyshes, xhirimet e klipit të së cilës kanë mbaruar, derisa shumë shpejt pritet të publikohet edhe për publikun.

Lexo edhe këtë: Mbajeni frymën: Elvana vjen nuse në këngën e re 'Pa dashuri' (Video)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Coming soon @denik_prizreni ???? #spaskaqeneeshkrume

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma) on

(Kosova Sot)

16 orë e 47 minuta më parë
21/03/19