'Fejohet' Morena Taraku (Foto)

  • 15 mars 2019 - 15:48
'Fejohet' Morena Taraku (Foto)

Morena Taraku si duhet nuk e ka aspak ftohtë, prandaj po rri gjysmë e zhveshur.

E veshur shumë ne peshqir banjo, këngëtarja ka bërë disa lëvizje provokative para pasqyrës dhe kjo nuk është hera e parë që Morena vepron kështu, shkruan Kosova Sot.

Lexo edhe këtë: Dafina Zeqiri mahnitëse në fotosesionin e ri (Foto)

Ajo madje njihet për provokime por edhe për numrin e madh të fansave që ka dhe që kanë  hapur madje edhe llogari në Instagram me emrin e saj.

Ajo në foton e fundit në pershkrimin e fotos ka venodsur një unazë dhe si duket e ka edhe në gisht, shikojeni:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#1 ????

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

(Kosova Sot)