Lëvizjet provokuese të Bebe Rexhës me shalqi në duar (Video)

  • 15 mars 2019 - 16:19
Lëvizjet provokuese të Bebe Rexhës me shalqi në duar (Video)
Bebe Rexha ka publikuar një vide, teksa shihet duke bërë lëvizje provokuese dhe po prente një shalqi.

Bebe Rexha ka ndarë me ndjekësit një video të re në InstagramKëngëtarja teksa po dëgjonte në sfond këngën e saj të re “Last Hurrah”, e preu një pjesë të shalqirit për ta ngënë.

“Si e pres shalqirin” , ka shkruar ajo mbi videon, në të cilën vallëzon me lëvizje provokuese teksa përgatit shalqirin për ta ngrënë.

Për ndryshe, këngëtarja këto ditë po shijon suksesin e hitit “Last Hurrah”, ndërsa ka paralajmëruar këngë të reja.

(Kosova Sot)