Nora Istrefi gati për këngën e re, keni durim

  • 25 mars 2019 - 15:56
Nora Istrefi gati për këngën e re, keni durim

Edhe këngëtarja e njohur Nora Istrefi, si shumë kolegë të saj, është në përgaditje të këngës së saj më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këto ditë këngëtarja veçse ka përfunduar xhirimet e klipit, i cili shumë shpejt pritet të publikohet dhe t'na sjellë një Norë tejet sensuale.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

(Kosova Sot)