Missi shqiptar në bikini u drejtohet djemve të Kosovës që dridhen Bullgarinë, ky është mesazhi

  • 26 mars 2019 - 16:34
Missi shqiptar në bikini u drejtohet djemve të Kosovës që dridhen Bullgarinë, ky është mesazhi

Atalanta Kërçyku, missi dhe modelja shqiptare, është e fascinuar me djemtë e kombëtares së Kosovës, që dhuruan lojë të madhe në duel me Bullgarinë, e cila sfidë përfundoi me rezultat 1:1, në kuadër të ndeshjes së grupit A të kualifikueseve për Kampionatin Evropian 2020.

Missi shqiptar ka përzgjedhur një foto në bikini dhe që e ka bërë hiq më larg se të dielën e kaluar, që t’i drejtohet futbollistëve të Kosovës që shkëlqyen në stadiumin “Fadil Vokrri”. “E pash ndeshjen me shimë kërshëri dhe me bindjen se Kosova do të fitonte.

Formacioni i saj është shumë shpresëdhënës për ndeshjet e ardhshme të kualifikimeve të Kampionatit Evropian. Goli i Zenelit ne minutën e 62-të solli atë pikën e barazimit, ndeshjet e tjera do të jenë fitore”, tha Atalanta.

(Kosova Sot)