Georgina e Ronaldos me linjat e trupit i bënë konkurencë edhe Irina Shayk!

  • 26 mars 2019 - 16:32
Georgina e Ronaldos me linjat e trupit i bënë konkurencë edhe Irina Shayk!

Georgina Rodriguez, partnerja e futbollistit të famshëm Cristiano Ronaldo kohën e fundit dukshëm ka shtuar paraqitjet në rrjetet sociale.

Ajo është shfaqur vetëm me të brendshme, dhe njëkohësisht ka nxjerrë në pah edhe linjat e trupit të saj

Georgina ka një trup perfekt, andaj nuk e ka as edhe një arsye të vetme mos ta shfaqë atë.

Me këtë fizik, ajo padyshim i bënë konkurencë edhe supermodeles Irina Shayk, ish-të dashurës së Ronaldos!

(Kosova Sot)