Ilda, provokon sërish (Foto)

  • 23 shtator 2015 - 20:14
Ilda, provokon sërish (Foto)

Ilda Bejleri nuk ndalet së provokuari, një ditë ekspozon gjoksin e tjetrën këmbët.

Prezantuesja e sportit ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në rrjetin social Instagram, ku i 'reklamon' këmbët dhe provokon thjeshtë me një trëndafil si mbishkrim, transmeton Gazeta Kosova Sot.

Përndryshe, Ildës grimin ja ka bërë grimerja e saj e zakonshme, Alda Kreka. (Kosova Sot)

 

@aldakreka makeupartist😍

A photo posted by Supersport Albania (@ildabejleri) on

 

🌹

A photo posted by Supersport Albania (@ildabejleri) on