Një xhiro në bregdet me “sirenën” seksi Jem Wolfie

  • 31 mars 2019 - 15:37
Një xhiro në bregdet me “sirenën” seksi Jem Wolfie

Modelja australiane Jem Wolfie ka kaluar një ditë të bukur në plazh dhe ka ndarë me fansat e saj fotot nga bregdeti i vendlindjes së saj.

26-vjeçarja, e cila ka 2,5 milionë ndjekës në Instagram, ka pozuar me kostum plazhi për një foto të “nxehtë” në Instagram.

(Kosova Sot)