A po tërhiqet Luana Vjollca nga muzika dhe prezantimi?

  • 01 prill 2019 - 10:34
A po tërhiqet Luana Vjollca nga muzika dhe prezantimi?

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur, Luana Vjollca tha se po tërhiqet për pak kohë pasi ka nevojë për të pushuar.

Ajo ne një postim në instastory tha se pas 12 vjetësh, ka ardhur koha për t’u tërhequr, megjithatë, e gjitha ka qenë një gënjeshtër.

Luana publikoi mesazhet që mori direkt pas njoftimit, por i uroi më pas të gjithë për 1 Prillin – ditën e gënjeshtrave.

Po ju a keni gënjyer sot dikë apo ende?

Image

(Kosova Sot)