Si n’pistë

  • 03 prill 2019 - 09:54
Si n’pistë

Rosie Huntington-Whiteley trotuaret e Los Anxhelosit i shndërron në pistën e saj private

Ajo kurrë nuk dështon t’i bëjë të tjerët ta kthejnë kokën drejt saj. Kështu, Rosie Huntington-Whiteley edhe kësaj radhe ishte përkujdesur që të gjithë ta shikonin derisa kishte dalë në Beverlli Hills, e tëra e veshur në një kostum të nxehtë pink.

Duke u dukur si vizioni i bukurisë, si gjithmonë që edhe duket, bukuroshja 31 vjeçe trotuarin e kishte shndërruar në një pistë të sajën private.

Me një çehre të rrezitur, nëna e një fëmijës linjat e saj i kishte futur në një xhaketë dhe një palë pantallona.

Gjithçka tjetër kishte mbajtur modeste, me një bluzë të bardhë dhe një palë taka neutrale.

(Kosova Sot)