Amber Rose ka një lajm të mirë për fansat

  • 04 prill 2019 - 12:19
 Amber Rose ka një lajm të mirë për fansat

Amber Rose është në pritje të fëmijës së saj të dytë. Modelja njoftoi lajmin në një postim në Instagram të mërkurën.

Ajo publikoi një foto të barkut të saj të rrumbullakosur ndërsa vizitohej në spital.

“AE dhe unë jemi të lumtur për foshnjën që do vijë,”-shkroi ajo.

Ndëtsa zbuloi edhe gjininë e fëmijës: “Sebastian do jetë kaq lumtur që do bëhet me vëlla.”

Modelja është nënë e djalit Sebastian, 6 vjeç me ishin Wiz Khalifa.

Ajo tani është në lidhje me Edwards, i cili është një ekzekutiv i Rec Jam Records. Ata janë në një lidhje që nga tetori i vitit 2018.

(Kosova Sot)